Kuidas osta uusi rehve poole odavamalt

Velgede ost/müük/vahetus
Vasta
Kasutaja avatar
wirx
Postitusi: 237
Liitunud: 11 Juun 2006 11:42
Asukoht: Tallinn

Kuidas osta uusi rehve poole odavamalt

Postitus Postitas wirx » 05 Mai 2008 17:30

Peep kirjutas mõni autoleht tagasi ka kena artikli http://www.wirx.ee/porsche/rehvi_test/r ... olehes.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Mu enda jutt ka juurde -
Tellisin http://www.camskill.co.uk/" onclick="window.open(this.href);return false;" nädalakene tagasi, jooks(225/40/18 ja 295/30/19) läks maksma koos saatmisega 10200(super hea hind IMO)
ja täna saabusid tagumised Toyo R888-d ringraja tänava leegaalsed slikid...ehk homme jõuavad siis esimesed ka...
Mõnusad kleepuvad on igatahes :)

http://www.wirx.ee/porsche/?dir=.%2Ftoyo_r888%2F" onclick="window.open(this.href);return false;

Kes hakkab endale suvekaid ostma, siis isiklikult soovitaks osta http://www.camskill.co.uk/" onclick="window.open(this.href);return false; või http://www.reifendirekt.de/" onclick="window.open(this.href);return false; (mitmetel positiivsed kogemused)
Mõlemad saadavad Eestisse mõne nädalaga rehvid kohale ning hinnavõit on kohalike müüjate hindadega võrreldes üldiselt 2x

Camskillist sai tellida täiesti tavalise arve alusel(saab ka krediitkaardiga maksta), kandsin telehansas raha üle 1 aprilli paiku, sinna lisandus mingi mõnisada eeku valuuta konverteerimise vms tasu ning rehvi saatmine on 9 naela ehk 180 eeku tükk...soodsaks teeb asja ka hetke naela hea kurss 19.9(hiljuti alles oli 23), kohale lubati toimetada 7 tööpäeva jooksul, aga eks sinna tuleb alati nati juurde panna aega. Kui firmale osta, siis esitage käibemaksu kohustlase number ka kohe alguses, saate km-i võrra soodsamalt kätte. Rehvid toodi koju kätte. ;)

Kuna toyo hind pole väljas, siis mõned hinnad siia veel lisaks
R15" - 205/50/15, 205/50 R15 =£73 each = 1640.- koos transaga tk.
R15" - 225/45/15, 225/45 R15 no such size
R15" - 225/50/15, 225/50 R15 £88 each = 1940.- koos transaga tk.
225/40/18 2900.- tk
295/30/18 3200.- tk
Firmale ostes lahuta käive maha.

Nüüd võib julgemalt Saugal sõitmas käia, sest ei pea rehvimüüjale enam varandust kinkima :P

Muidugi tasub igaksjuhuks kohalikelt müüjatelt ka ikka hind eelnevalt üle pärida 13-14" mänguauto rehve vaevalt, et eriti soodsamalt saab ;)

ahjaa neil ma ei soovita vaadata, kes hiljuti rehvid on ostnud...siin juba mitmed kirunud ja vandunud, et miks nad alles nüüd teada said ning ostsid mingid mõttetud noname odavad juustud, ning sealt saab sama raha eest Goodyeari F1-d


Ehk on kellegile kasu ;)
http://www.laptopid.ee" onclick="window.open(this.href);return false; - Porsche omanikule vähemalt -5% sülearvuti odavamalt

Pets
Postitusi: 537
Liitunud: 19 Sept 2005 10:00
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas osta uusi rehve poole odavamalt

Postitus Postitas Pets » 11 Juun 2008 19:58

Nojah, mul ka siis nüüd kogemus selle paljukiidetud Camskilliga.

Reifendirektist olen tellinud ja saanud, enam vähem sujus ja rehvid sain ka kätte.

Camskillist Brianilt tellisin rehvid kolm nädalat tagasi.
Maksin ka raha samal päeval.
Jäin ootama, ootasin teise nädala lõpuni, saatsin meili, saatsin teise, kolmanda, neljanda- ei midagi.

OK-pole ka papist poisid, tarnijatega niikuinii alati sekeldusi- telefonitoru kätte ja helistama.
"ei, Brianit pole täna, aga saame aidata" Eks keegi sellest pundist- Brian,Michael,Colin & Scott oli sel päeval olemas. Otsis, otsis.... ei leia sellist tellimust :shock: "anna oma meiliaadress (neil käib kliendi tuvastamine meiliaadressi põhjal), me vastame sulle"

Ootasin veel, ikka ei kõssanud keegi midagi. Siis saatsin meili aadressile 'enquiries@camskill.co.uk' ja näe imet, Brian vastaski kohe:
"Good afternoon
I now know which order this is
Will sort it asap"
Kindest reagrds

Brian

See oli ka kogu info.

Nüüd on kolm nädalat läinud tellimisest ja maksmisest, ei rehve, ei infot, miks rehve pole.
Infosulg, ütleks ma pehmelt :twisted:
911 ja mälestus 928-st

Kasutaja avatar
joonas
Postitusi: 993
Liitunud: 15 Veebr 2006 19:20
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas osta uusi rehve poole odavamalt

Postitus Postitas joonas » 12 Juun 2008 10:17

Neil on see asja ajamine natuke kaootiline küll. Samas kui kiiret ei ole, siis võib sealt tellida küll. Paistis, et kõige parem on helistada, kui info ei liigu. Vajadusel mitu korda.
Kui talvel telluid kevadeks rehvid, siis jõuavad vast ikka kohale.

Mis rehvid tellisid? Kas läbi nende veebilehe või meiliga?

Kasutaja avatar
Gustafson
Postitusi: 131
Liitunud: 10 Sept 2006 00:16
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas osta uusi rehve poole odavamalt

Postitus Postitas Gustafson » 12 Juun 2008 10:40

Sarnase infosuluga põrkasin ka mina kokku.
Küsisin korduvalt kirja teel hinda ja sain selle pea nädala võrra hiljem. Kuigi küsisin korduvalt hinda samadele toodetele, tulid vastused lõpuks kõikkidele kirjadele ja hinnad olid erinevad :D
Otsustasin soodsaima hinnaga kirjale vastata, esitades tellimuse ja paludes arvet. Nüüd juba üle nädala möödas ja pole isegi arvet veel saanud.
944 S2 1989

Pets
Postitusi: 537
Liitunud: 19 Sept 2005 10:00
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas osta uusi rehve poole odavamalt

Postitus Postitas Pets » 12 Juun 2008 12:55

Nüüd juba üle nädala möödas ja pole isegi arvet veel saanud.
Haa, siis pole mina ainuke. Wirxi jutu põhjal toimis tal küll asi kiiresti.

Mis rehvid tellisid? Kas läbi nende veebilehe või meiliga?
Toyo R888, hinnapäringu saatsin läbi veebilehe, edasi käis kirjavahetus sales@camskill.co.uk meiliaadressi kaudu.

Täna helistasin ja sain Briani kätte. Oli hõivatud ja lubas tagasi helistada. Helistaski ja number oli 5580538 :shock: . Aga kuulda ei olnud praktiliselt midagi.
Helistasin ise veelkord ja leppisime kokku, et saadab meili.
Eks näeb, kas saan asjad liikuma.
911 ja mälestus 928-st

hellraiser
Postitusi: 818
Liitunud: 19 Sept 2005 16:48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kuidas osta uusi rehve poole odavamalt

Postitus Postitas hellraiser » 12 Juun 2008 13:11

Huvitav, ma ei saatnud mingit maili ega hinnapäringut. Tegin tellimuse ära, võeti krediitkaadilt raha maha ning mingi 5-6 päeva pärast olid rehvid kohal.
https://www.stuttcars.com/margus/
’08 Cayenne
Ex: ’83 944, ’86 951, ’01 911 Turbo

Kasutaja avatar
joonas
Postitusi: 993
Liitunud: 15 Veebr 2006 19:20
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas osta uusi rehve poole odavamalt

Postitus Postitas joonas » 12 Juun 2008 14:04

hellraiser kirjutas:Huvitav, ma ei saatnud mingit maili ega hinnapäringut. Tegin tellimuse ära, võeti krediitkaadilt raha maha ning mingi 5-6 päeva pärast olid rehvid kohal.
Mis rehvid tellisid?
R888 ei saa poe kaudu tellida, sest seal ei ole R888 hinda väljas.

hellraiser
Postitusi: 818
Liitunud: 19 Sept 2005 16:48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kuidas osta uusi rehve poole odavamalt

Postitus Postitas hellraiser » 12 Juun 2008 23:20

joonas kirjutas:
hellraiser kirjutas:Huvitav, ma ei saatnud mingit maili ega hinnapäringut. Tegin tellimuse ära, võeti krediitkaadilt raha maha ning mingi 5-6 päeva pärast olid rehvid kohal.
Mis rehvid tellisid?
R888 ei saa poe kaudu tellida, sest seal ei ole R888 hinda väljas.
Falken FK452 rehvid olid. Aga jah, need olid küll kenasti veebis koos hindadega väljas.
https://www.stuttcars.com/margus/
’08 Cayenne
Ex: ’83 944, ’86 951, ’01 911 Turbo

Pets
Postitusi: 537
Liitunud: 19 Sept 2005 10:00
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas osta uusi rehve poole odavamalt

Postitus Postitas Pets » 17 Juun 2008 11:33

Probleem sai tõstetud ja nüüd on lõpuks ka lahendus käes :D
Rehvid pannakse mulle täna teele.

Brian vabandas, makse oli neil teise nime alla läinud. Lahendus saabus alles siis, kui oma makse koopia neile faksisin.
Oleks rahulikult oodanud, polekski midagi saanud. Nende süsteemi järgi minu makset polnud.

Kuna ma palju ekspordiga tegelen, võin ka paar paralleeli tõmmata- kui sa veel ostnud pole on kõik suured müüjad ja saadavad meile. Kui tellid, tekivad tarnel probleemid ja nüüd on sinu kord nahast välja pugeda, et seda kaupa õigeaegselt saada. Nüüd meilid ja helistad sina :mrgreen:

muidu: eestlased on head kliendid Camskillile: hetkel on seal 30 tellimust Eestist :shock:
911 ja mälestus 928-st

Vasta