Miks on foorumi päises selline totakas banner ?

Administratsiooni ja lugejate vahelised vestlused.
Vasta
Kasutaja avatar
jeff01
Administraator
Postitusi: 1213
Liitunud: 12 Sept 2005 21:26
Asukoht: Tartu

Miks on foorumi päises selline totakas banner ?

Postitus Postitas jeff01 » 21 Apr 2009 08:54

Aga sellepärast, et minu puhul pole tegu disaineriga ja disainiga leiba teenivatele inimestele lootma jäädes tehtaks seda bannerit ilmselt senimaani (Sai nädalaid oodatud) ......ajad on kehvad ja nüüd oli õige aeg müüa osa pinda reklaamiks :lol: Seni makstud tuhandete pärast ma ei põe, on olnud tore lugeda seda foorumit ja eriti rohelisena siit ka palju infot ja abi saadud. (Kuigi porschet niipea ei osta siis loen foorumit muidugi edasi)
tegelikult on pakkumisi olnud 3 aga CMF oli nö ainus mis enamvähem sama rida ajab meiega. Reklaamist tulenevat raha ma omale ei võta ja selle eest sai just tehtud serveri rendi ettemaks.
Kena kevadet ja loodan et kõigile sobib nii....
Lugupidamisega, Joosep

hellraiser
Postitusi: 818
Liitunud: 19 Sept 2005 16:48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Miks on foorumi päises selline totakas banner ?

Postitus Postitas hellraiser » 21 Apr 2009 09:12

Mujal maailmas on ilus komme, et kui inimesed mingit head asja kasutavad, siis nad toetavad seda asja vahel ka rahaliselt. Kuna liikmeid foorumis päris mõnuga, siis võiks ju seda sama ka siin rakendada. Ma küll ei tea, et kui palju selle konkreetse serveriteenuse tasu sul on, aga umbes 100 krooni juurde kuus nad jäävad, seega kui 10 kasutajat annaks sulle 100 krooni, oleks aastaks probleem lahendatud?

Seega võiksid foorumi kasutajad äkki enaas märku anda, et kellele see 100 krooni üle mõistuse ei käi, selle sulle näiteks arvele kanda.

Kui saan hetke aega, võin sulle ka korraliku banneri joonistada, praegu natuke liiga kiire aeg.
https://www.stuttcars.com/margus/
’08 Cayenne
Ex: ’83 944, ’86 951, ’01 911 Turbo

Kasutaja avatar
Raceboy
Moderaator
Postitusi: 1402
Liitunud: 14 Sept 2005 12:29
Asukoht: Tartu/Tln
Kontakt:

Re: Miks on foorumi päises selline totakas banner ?

Postitus Postitas Raceboy » 21 Apr 2009 09:28

Olen ka selle poolt, et soovi korral oleks võimalik toetada rahaliselt, kuid see ei peaks olema kohustuslik liikmeks olemisel. Samas banneri kõrvel võiks olla nupp, kuhu vajutades nt avaneb pangast maksmise võimalus (valik swed,SEB ja Sampo vms).
'83 924 2.6 16v Turbo 570 hj
'67 911 hot-rod 2.4S
'78 924 Carrera GT projekt
'84 928 S
'90 944 S2 Cabriolet
'91 944 S2 [müüdud]
'82 924S/931 "Gulf" 2.0 Turbo [müüdud]
'84 924 2.0 "Turbo" [müüdud]

Kasutaja avatar
ndrk
Postitusi: 248
Liitunud: 18 Aug 2008 08:47

Re: Miks on foorumi päises selline totakas banner ?

Postitus Postitas ndrk » 21 Apr 2009 10:03

Mina leian, et reklaampinna müük foorumis on õige ja sealt saadav tulu on foorumihaldajale/omanikule tasu tehtud pingutuste eest. Millistel eesmärkidel neid vahendeid kasutada jääb siis tema otsustada
R - stands for Racing

Kasutaja avatar
joonas
Postitusi: 993
Liitunud: 15 Veebr 2006 19:20
Asukoht: Tallinn

Re: Miks on foorumi päises selline totakas banner ?

Postitus Postitas joonas » 21 Apr 2009 11:17

Kui neid reklaame väga paljuks kisub ja need plinkima ning näkku kargama hakkavad, siis kaob sellel foorumil mõte ära.

Olen nõus foorumi tehnilist poolt toetama. Foorumi haldaja võiks välja pakkuda summa, mida aastas võiks maksta. Normaalne oleks, et foorumisse saaks laadida pilte ja väljavõtteid manualidest jms. Lingit kaovad ajapikku netist.
Toetajate abiga saaks kettamahtu suurendada.

Kasutaja avatar
rosco
Postitusi: 328
Liitunud: 16 Okt 2005 15:38
Asukoht: Tallinn, Männiku

Re: Miks on foorumi päises selline totakas banner ?

Postitus Postitas rosco » 21 Apr 2009 13:17

Samuti nõus toetama!

Kasutaja avatar
jeff01
Administraator
Postitusi: 1213
Liitunud: 12 Sept 2005 21:26
Asukoht: Tartu

Re: Miks on foorumi päises selline totakas banner ?

Postitus Postitas jeff01 » 21 Apr 2009 19:19

To hellraiser: Probleemi tegelikult ei ole, se oli rohkem naljana öeldud :) Tunsdin vaid vajadust teid asjaga kursis hoida, seekord kahjuks tagantjärele.

Kahjuks on nii, et serveri ettemaksu saan maksta vaid ühele lehele oma isikliku parooli ja kasutajanimega sisse logides ja pangaülekanded on keelatud. Kohustust ei sea kellelegi ja tasuliseks se väike foorum ei muutu. Kui kellelgi suur isu siis variant on mulle kanda ja mina teen ettemaksu ja teatan kuupäevad mille eest on makstud ja kui palju aga jah, hetkel pole sel vajadust sest meie foorum mahub odavate pakettide sisse nii weebiruumi/downloadi kui ka muude parameetrite poolest ja kuumaks jääb 100.- alla (Näiteks streetrace.org foorum ületas odavate pakettide maksimumid ja anti käsk kas asi sulgeda või hakata 4000.-/kuus eraserveri renti maksma. (Seekord pääseti vana foorumi kustutamisega ja andmeedastusmaht vähenes suurel määral ning alustati otsast peale mis on ikka suht nõme)
Reklaami ei tule rohkem kui ülemine banner selle suurusega nagu ta on.

Weebiruumi meil veel on ja album on olemas kuhu saab igaüks omale konto teha et sinna faile laadida (mitte ainult pilte) Palun vaid ette teatada kui keegi soovib sinna omale konto teha sest hetkel on sellel keeld peal (meie galeriisse uploaditi nimelt faile millega ebay servereid rünnati ja kuna sellega on jamasid olnud siis keelasin ajutiselt uute kasutajate registreerimise ära)

Eks ma proovin millalgi end arendada ja ära teha selle et attachmentide lisamine oleks võimalik postitust tehes, oleks vähe lihtsam.

Kena kevadet!

hellraiser
Postitusi: 818
Liitunud: 19 Sept 2005 16:48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Miks on foorumi päises selline totakas banner ?

Postitus Postitas hellraiser » 21 Apr 2009 22:32

jeff01 kirjutas:To hellraiser: Probleemi tegelikult ei ole, se oli rohkem naljana öeldud :) Tunsdin vaid vajadust teid asjaga kursis hoida, seekord kahjuks tagantjärele.
Ei arvanudki, et foorum peaks tasuline olema või et asi sulle konkreetselt probleem on. Aga kuna sina oled vaeva näinud, et meil oleks see foorum, siis on minu arust igati normaalne, et meie seda ka tunnustaksime.
https://www.stuttcars.com/margus/
’08 Cayenne
Ex: ’83 944, ’86 951, ’01 911 Turbo

Vasta