chatroom

Administratsiooni ja lugejate vahelised vestlused.
Vasta
Kasutaja avatar
jeff01
Administraator
Postitusi: 1213
Liitunud: 12 Sept 2005 21:26
Asukoht: Tartu

chatroom

Postitus Postitas jeff01 » 11 Nov 2005 00:16

Kuna ma irc-d javat ega midagi sellist ei valda, siis imeb vilinal aga kui teda proovite, siis saaksin ka mina teada kas asi mingitmoodi üldse töötab kah, kuna ma ainus siin sees :) Vajutades nuppu kanalid saab siseneda ka teistesse chatroomidesse nagu näiteks streetrace.org ja audiklubi... aga jah se vaid teooria, vähemalt mul funkas :D

Külaline

GT Chat

Postitus Postitas Külaline » 02 Okt 2006 16:26

Uurisin veidike jutuka variante. Üheks selliseks oleks GT Chat mida on vist kõige lihtsam üles seada FTP protokolliga, ainsaks tähtsamaks tingimuseks on see, et server peab CGI scripti toetama - > ntx tavalisse zone.ee serverisse, kus sul antakse 10MB kettaruumi ei saa seda panna kuna ei ole võimalik käivitada CGI scripti, mis põmst jututoa tööle paneb. Oluline on ka kettaruum - > kui ma ei eksi siis 1 inimese kohta peab vist olema kuskil 2MB vaba ruumi. Igatahes kui sul Jeff viitsimist on uuri http://www.gtchat.de/ :twisted:

Kasutaja avatar
Allan
Postitusi: 285
Liitunud: 07 Sept 2006 13:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Allan » 02 Okt 2006 16:27

sry eelmine postitus oli minu poolt :oops:

hellraiser
Postitusi: 818
Liitunud: 19 Sept 2005 16:48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hellraiser » 03 Okt 2006 10:43

Chatroomid on jamad. Kõige lihtsam oleks üks lihtne Skype multichat teha ja asi korras.
https://www.stuttcars.com/margus/
’08 Cayenne
Ex: ’83 944, ’86 951, ’01 911 Turbo

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 03 Okt 2006 17:45

Herr Hellraiseri jutt jumala õige. Skypega saaks vältida ka soovimatud külalisi, kes tavaliselt ikka chatidesse läbustama tulevad.

Kasutaja avatar
Allan
Postitusi: 285
Liitunud: 07 Sept 2006 13:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Allan » 03 Okt 2006 17:49

Deem, see juhtus jälle! Nimelt eelmise postituse tegin külalise nime all taaskord mina, vabandan :roll: Ofcors mitte tahtlikult ja sellest tulenevalt teeksin siin natuke OT juttu (võib splitida) Miks saab foorumisse korralikult logida sisse PSi alt lehe üleval. Nimelt kui üritan sisse logida ÕIGEST sisse logimise kohast see ei õnnestu. Kas on viga minu tehnikas või on foorumil väike kala küljes? Kas teistel ka on sedasi juhtunud?

Kasutaja avatar
jeff01
Administraator
Postitusi: 1213
Liitunud: 12 Sept 2005 21:26
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jeff01 » 03 Okt 2006 18:20

Allan kirjutas:Deem, see juhtus jälle! Nimelt eelmise postituse tegin külalise nime all taaskord mina, vabandan :roll: Ofcors mitte tahtlikult ja sellest tulenevalt teeksin siin natuke OT juttu (võib splitida) Miks saab foorumisse korralikult logida sisse PSi alt lehe üleval. Nimelt kui üritan sisse logida ÕIGEST sisse logimise kohast see ei õnnestu. Kas on viga minu tehnikas või on foorumil väike kala küljes? Kas teistel ka on sedasi juhtunud?
Proovi, kuidas on logida esilehelt, mitte foorumist ;)
Chatis ei viitsiks vist eriti istuda, ~10 porschemeest on mul msnis ja saab räägitud kui vaja. Kui keegi soovib siis jeff01@hot.ee on ka msn mitte ainult mail.

Vasta