Ja nii see maine läheb!!!

Mitte nüüd päris ila aga kõik see, mis mujale ei sobi.
Vasta
Kasutaja avatar
ants
Postitusi: 50
Liitunud: 09 Mär 2007 20:27
Asukoht: Tartu

Ja nii see maine läheb!!!

Postitus Postitas ants » 24 Apr 2009 10:45

Jäi siis silma selline teema http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=125962
Ise olen Porschega püüdnud eriti viisakalt liigelda st: ei kihuta,ei sõelu,ei aja oma õigust taga,ei pargi valesti jne.Seda selleks et margi maine ei käiks alla(nagu rullid biimariga tegid).Olen kindel et mõned Cayenne vennad teevad seda niigi :cry:
Katsuks siis mainet ikka üleval hoida :D
924 82a

Kasutaja avatar
ndrk
Postitusi: 248
Liitunud: 18 Aug 2008 08:47

Re: Ja nii see maine läheb!!!

Postitus Postitas ndrk » 24 Apr 2009 10:53

Mina ostsin Porsche selleks, et saaks kurvilistel teedel mõnuga sõita. Kui piinlikult kiiruspiiranguid jälgida, siis õnnestuks ka mul hübriidiga samaväärne elamus saavutada.
Moraal on selles, et maailma parandada pole mõtet, sest igaüks käitub vastavalt oma eesmärkidele või moraalitunnetusele. Liigne moraalitsemine on viimasel ajal foorumites klišeeks muutunud juba
R - stands for Racing

Kasutaja avatar
ants
Postitusi: 50
Liitunud: 09 Mär 2007 20:27
Asukoht: Tartu

Re: Ja nii see maine läheb!!!

Postitus Postitas ants » 24 Apr 2009 13:00

ndrk kirjutas:Mina ostsin Porsche selleks, et saaks kurvilistel teedel mõnuga sõita.Igaüks käitub vastavalt oma eesmärkidele või moraalitunnetusele.
Mõnuga peabki sõitma(nii et inimesed ja autod terved,ei viitsi kokku lugeda mitu Porschet siin viimaste aastatega maha on kantud)
Elus olen üritanud käituda ikka vastavalt mõistusele(eesmärgid ja moraalitunnetus tulevad pärast).
Pontu on selles et Porsche ei muutuks sõimusõnaks(kui pidevalt üle kahe koha parkida siis tuleb see üsna ruttu).
924 82a

hellraiser
Postitusi: 818
Liitunud: 19 Sept 2005 16:48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ja nii see maine läheb!!!

Postitus Postitas hellraiser » 24 Apr 2009 14:59

Ma ausalt öelda annaks nendele ise hakanud parkimiskontrolöridele ikka mõnuga vastu pead millegagi.

Üritan ise enamvähem ikka korralikult parkida, aga vahel ikka juhtub kuskile natuke joone peale jääma jms, aga siis on oodata, et mingi ahv kuskilt kaameraga välja hüppab.

Kui nüüd seda pilti sellel konkreetsel juhul vaadata, siis on ju aru saada, milles olukord on tekkinud. Kaubiku juht on parkinud end esimesena "vale" joone järgi. Siis on tema kõrvale keegi pannud ning siis selle kõrvale omakord Boxster. Nüüd on vahepealt ära sõidetud ning Boxster ongi jäänud sinna vale koha peale.

Mõttetu tõmblemine mingite joonte pärast. Muidugi on teine asi, kui inva.kohal või haljasalal pargid.
https://www.stuttcars.com/margus/
’08 Cayenne
Ex: ’83 944, ’86 951, ’01 911 Turbo

Kasutaja avatar
joonas
Postitusi: 993
Liitunud: 15 Veebr 2006 19:20
Asukoht: Tallinn

Re: Ja nii see maine läheb!!!

Postitus Postitas joonas » 24 Apr 2009 16:17

Mina olen arvamusel, et tuleb käituda liikluseeskirja järgi, ning parkimise kasti jooni võib ületada ainult manööverdamisel. Kui ei mahu, siis otsid teise koha.

See on kultuurituse probleem. Sama teema on linnas üle muruplatside jalutamine, kui saab minna mööda kõnniteed, rämpsu maha loopimisega jne.

Inimesed on nõrgad ja vahel ikka eksivad, kuid mõnele on selline käitumine kujunenud tavaks.
Sellised tavad tuleb üheskoos murda.

Kasutaja avatar
ants
Postitusi: 50
Liitunud: 09 Mär 2007 20:27
Asukoht: Tartu

Re: Ja nii see maine läheb!!!

Postitus Postitas ants » 24 Apr 2009 17:19

joonas kirjutas:Mina olen arvamusel, et tuleb käituda liikluseeskirja järgi, ning parkimise kasti jooni võib ületada ainult manööverdamisel. Kui ei mahu, siis otsid teise koha.

See on kultuurituse probleem. Sama teema on linnas üle muruplatside jalutamine, kui saab minna mööda kõnniteed, rämpsu maha loopimisega jne.

Inimesed on nõrgad ja vahel ikka eksivad, kuid mõnele on selline käitumine kujunenud tavaks.
Sellised tavad tuleb üheskoos murda.
Mees teab mis mees kirjutab :D
924 82a

Kasutaja avatar
wirx
Postitusi: 237
Liitunud: 11 Juun 2006 11:42
Asukoht: Tallinn

Re: Ja nii see maine läheb!!!

Postitus Postitas wirx » 04 Mai 2009 23:05

no ma ei tea, vabalt võis olla, et enne selle pildi tegemist parkisid mõlemal pool autod ja porge mahtus nende kahe vahele ära, nüüd kui autod läinud on, siis tundub tõesti sigadusena, samas positiivne on see, et isegi kui neid kahte autot polnud, siis mahuks ikkagi 2 autod kõrvale veel ära, seega porsche nagu ei võtakski ruumi :D
Usas olid tee ääred kenasti puhtad, mitte et nende inimesed nii väga kultuurikamad oleks olnud, vaid sildike Litter=1000$ iga mõne kilomeetri tagant paneb ka kõige lambamale mõistuse pähe...Eesti võiks sama teed minna ;)
http://www.laptopid.ee" onclick="window.open(this.href);return false; - Porsche omanikule vähemalt -5% sülearvuti odavamalt

Kasutaja avatar
jeff01
Administraator
Postitusi: 1213
Liitunud: 12 Sept 2005 21:26
Asukoht: Tartu

Re: Ja nii see maine läheb!!!

Postitus Postitas jeff01 » 25 Aug 2009 20:36

Antud juhul se nii ei paista olevat, aga tean juhtu kus inimese "valesti" parkimist on meedias maha tehtud ka ilma asjata kuna inimene oli ostnud 2 parkimiskohta ja ta lihtsalt ei tahtnud, et keegi teine tema koha peal pargiks. Kas se pole lubatud?
Mind ajavad samuti närvi need isehakanud parkimiskontrolörid kuna tihti on pildid kontekstist välja rebitud teiste lahkumud autode tõttu või kasvõi eelpool kirjeldatud juhu tõttu tekitavad vale arusaama. Krt ela oma elu mida sa plõksid mööda linna ringi...

Minul isiklikult on arved klaarimata ühe isehakanud liikluskorraldajaga aga nii se ei jää.....Nimelt otsustati maja ees märkida tasuta parkimiskohad kollase äärekiviga ja tasulistel on äärekivid värvimata. Aastaid sai pargitud tasuta kohtadel ja seda tegid kõik elanikud kel polnud viie kohalist summat välja käia et omale isiklik koht osta.....probleeme polnud. Kuna tasuta kohti jäi maja ette vaid 6 siis olid need enamus ajast hõivatud. Kui meie arvamused esimehega muudes küsimustes lahku läksid koputati uksele ja koostati mulle protokoll kollase joone ääres (Tasuta kohal) parkimise eest kuna ühisu esimehelt oli POLITSEIle laekunud kaebus selle kohta, et ma pargin keelatud alal. Praegu on selle maja ees krimipiltnikel tööd palju sest kollase äärekiviga kohad on pidevalt hõivatud.

Kasutaja avatar
MartinL
Postitusi: 247
Liitunud: 09 Mai 2007 16:15

Re: Ja nii see maine läheb!!!

Postitus Postitas MartinL » 27 Aug 2009 17:13

Kuidas see vanasõna oligi? " See , kes sõidab Porsche Cayanne´iga , pole mitte porschesõber vaid on tõusik."
Hetkel ainult hunnik Porsche mudeleid :(

Vasta