Küsimusi 924 kohta.

Mitte nüüd päris ila aga kõik see, mis mujale ei sobi.
Vasta
Kuul
Postitusi: 3
Liitunud: 08 Apr 2010 21:10

Küsimusi 924 kohta.

Postitus Postitas Kuul » 09 Apr 2010 19:17

Tere, pikemat aega on plaanis olnud endale soetada 924, lätis oli paar tükki müügis ja leedus ka, plaanis neid mingiaeg vaatama minna,ega teist keegi mõnda masinat lätis vaatamas pole käinud?
Küsimus olekski mida täpsemalt uurida ja vaadata porschede juures?Kuidas on saada varuosi?Kas leiab ikka või peab tiku ja tulega taga otsima?
Jään vastuseid ootama.

Kasutaja avatar
ndrk
Postitusi: 248
Liitunud: 18 Aug 2008 08:47

Re: Küsimusi 924 kohta.

Postitus Postitas ndrk » 09 Apr 2010 21:30

Need Läti omad tunduvad kaunis rimakad olema. leedus oli vahepeal 2 tk väga viisakaid müügis 15 000 eek eest. hetkel on seal 2 tk vist, ühest pole korralikke pilte. palu kindlasti pilte juurde enne Leetu sõitmist. Hind on muidugi väga hea. kKindlasti enne ostmist veendu et sul on a 5-10 tuhat krooni rahakotis reservis. Seda läheb tõenäoliselt tarvis, et auto korralikult jooksma saada.

Soovitan vaadata ka Rootsi poole. Seal on 924-d kohati naljakate hindadega.
http://www.blocket.se" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.944sverige.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Viimases kohas olen ÜLIviisakaid 924-si müügis näinud u 20 000 EEK eest. Toomine ei ole väga kallis. Sinna saad sõita Tallinki kinkekaartidega, mida trip.ee-s müüakse u 300 eek eest. Tagasisõit koos autoga läheb umbes 1500 eek. Kui auto asub Lõuna Rootsis siis kasulikum odavlennuga kopenhagenisse ja sealt saab rongiga siis igasse suuremasse Lõuna Rootsi linna. Rootslased on pea kõik mihklid ka inglise keelt rääkima.

Mida siis vaadata: ega ma 24-ja omad pole aga kere tuleb kriitiliselt üle vaadata, eriti juhul kui sa ei plaani keretöid ja värvimist ette võtta. teine asi on interjör. armatuurid on kõigil pragulised ja see pole suur probleem. vaata kriitiliselt istmed ja muud sisudetailid(uksepolstrid, tagumised polstrid jne) üle. istmed on rebenenud enamustel ja tegelikult siin nende taastamine kallis pole. Reeglina on vaja vahetada vaid küljenahad (poolnahkistmetel) ja see maksab suurusjärk 1500-2500.
R - stands for Racing

Kuul
Postitusi: 3
Liitunud: 08 Apr 2010 21:10

Re: Küsimusi 924 kohta.

Postitus Postitas Kuul » 10 Apr 2010 17:10

Tänud vastamast.
Foorumis ringi vaadates leidsin palju välismaa lehtesi kust võimalik varuosi tellida, aga eestis vist neid kohti väga polegi kust saaks osta midagi?Aga tundub, et välismaalt on enamusi varuosi saadaval ja tundub, et varuosad leidmine väga raskeks ei kujune.

Pets
Postitusi: 537
Liitunud: 19 Sept 2005 10:00
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimusi 924 kohta.

Postitus Postitas Pets » 10 Apr 2010 21:12

Vaata Porsche on seevõrd imeline auto, et ka näiteks isegi 1965nda aasta 911-le võid igasuguseid varuosi saada, Ole ainult mees ja ava rahakoti rauad. Ja kuna ameerikas müüdi suurem osa Porsche toodangust, siis kui siin pole, siis sealt enamust ikka saab. 924 on veel imelisem auto-sinna leiab ka muid osi :D
911 ja mälestus 928-st

Kasutaja avatar
joonas
Postitusi: 993
Liitunud: 15 Veebr 2006 19:20
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimusi 924 kohta.

Postitus Postitas joonas » 12 Apr 2010 12:19

Vaata järgnevat linki
http://www.924board.org/

Kuidas sa plaanid autot kasutada?
Kui plaanid sellega igapäevaselt sõita ja hoida autot originaali lähedases konditsioonis, siis väga tähtis on korralik kere ja ilus sisu. Selle asendamine või taastamine on suhteliselt vaevarikas.

Ülaltoodud lingilt võiksid uurida 924 mootorite osade saadavust. Kunagi oli 924 remontmõõdus saalesid väga raske saada, kuid väidetavalt hakkas keegi neid juurde tootma.

924 mehed oskavad ehk rohkem rääkida, kuid 924S-il on 944-ja 2,5 8V mootor, mis võiks olla eelistus, kui mõlema mootori varuosade kättesaadavus on sama. Seda muidugi rahuliku sõitmise korral.

Minu 924S ei ole hetkel väga näitamise konditsioonis. Anna siin teema kõigile teada, kui sooviksid mõne 924 omanikuga kohtuda ja auto juures probleemseid kohti vaadata. Ma arvan, et nii saab kõige rohkem infot. Kui keegi korraliku autoga vedu ei võta, siis saan ka ise väikese tutvustuse korraldada. Seda siiis Tallinnas. Ma olen rohkem 944-ja hingeeluga kursis.

Küsi julgelt ja edu auto otsimisel!

Kuul
Postitusi: 3
Liitunud: 08 Apr 2010 21:10

Re: Küsimusi 924 kohta.

Postitus Postitas Kuul » 12 Apr 2010 15:33

joonas kirjutas:Vaata järgnevat linki
http://www.924board.org/

Kuidas sa plaanid autot kasutada?
Kui plaanid sellega igapäevaselt sõita ja hoida autot originaali lähedases konditsioonis, siis väga tähtis on korralik kere ja ilus sisu. Selle asendamine või taastamine on suhteliselt vaevarikas.

Ülaltoodud lingilt võiksid uurida 924 mootorite osade saadavust. Kunagi oli 924 remontmõõdus saalesid väga raske saada, kuid väidetavalt hakkas keegi neid juurde tootma.

924 mehed oskavad ehk rohkem rääkida, kuid 924S-il on 944-ja 2,5 8V mootor, mis võiks olla eelistus, kui mõlema mootori varuosade kättesaadavus on sama. Seda muidugi rahuliku sõitmise korral.

Minu 924S ei ole hetkel väga näitamise konditsioonis. Anna siin teema kõigile teada, kui sooviksid mõne 924 omanikuga kohtuda ja auto juures probleemseid kohti vaadata. Ma arvan, et nii saab kõige rohkem infot. Kui keegi korraliku autoga vedu ei võta, siis saan ka ise väikese tutvustuse korraldada. Seda siiis Tallinnas. Ma olen rohkem 944-ja hingeeluga kursis.

Küsi julgelt ja edu auto otsimisel!
Autot plaanin hakata kasutama tänavatel, kuid praegu on lubadeni veel aga ning mõtlesingi, et ostaks auto ära ning saaks selle teha korda enne, kui load on taskus.
Eks siis kui raha on olemas siis vaatab äkki mõne foorumi liikme auto ka üle, kuid praegu pole veel midagi kindlat selgunud.

Muidu, Eestis hakkas silma selline pakkumine http://porsche-foorum.ee/viewtopic.php?f=8&t=1201" onclick="window.open(this.href);return false; tundub olevat selle rahaeest igati normaalne masin, vaadates neid mis seal lätis hetkel müügis on.Äkki keegi on käinud seda autot vaatamas siis saaks äkki rääkida autost lähemalt.

Kasutaja avatar
joonas
Postitusi: 993
Liitunud: 15 Veebr 2006 19:20
Asukoht: Tallinn

Re: Küsimusi 924 kohta.

Postitus Postitas joonas » 12 Apr 2010 16:30

Mina ei tea selle auto kohta midagi. Ma ei tea, mida see võidusõidumootor tähendab. Kui hea sellega igapäevaselt sõita oleks?

Loodetavasti asjaga rohkem kursis olevad inimesed lisavad omapoolsed kommentaarid.

Kasutaja avatar
s2si
Postitusi: 137
Liitunud: 04 Mai 2007 18:17

Re: Küsimusi 924 kohta.

Postitus Postitas s2si » 12 Apr 2010 16:43

silindrite mahtu tõstetud vist ainult. muid ümberehitusi ei mainita kuskil.
'83 Porsche 924

Vasta