Porsche Euroopast?

Mitte nüüd päris ila aga kõik see, mis mujale ei sobi.
Vasta
kakdela
Postitusi: 11
Liitunud: 21 Okt 2012 20:49

Porsche Euroopast?

Postitus Postitas kakdela » 10 Mär 2013 12:32

Tere,

Kuna ees ootab reis Rooma, siis tekkis mõte vaadata ka sealseid Porschesid. Olen veidi aega otsinud endale 944, kuid pole veel Eestist midagi soetanud.
Nüüd seoses reisiga hakkasin otsima Roomast Porschesid, kuid ega palju internetis tulemusi polegi. Oskab keegi aidata, kui on soov leida auto Itaaliast? Mõni müügiportaal näiteks.

Aitäh!

hellraiser
Postitusi: 818
Liitunud: 19 Sept 2005 16:48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Porsche Euroopast?

Postitus Postitas hellraiser » 13 Mär 2013 20:43

Targemad teavad seda teemat rohkem, aga nii palju kui mina kuulnud olen, siis Itaalias ei osata autode eest hoolt kanda, seega ma suhtuks väga eelarvamusega igasse Itaalias olevasse autosse.
https://www.stuttcars.com/margus/
’08 Cayenne
Ex: ’83 944, ’86 951, ’01 911 Turbo

Kasutaja avatar
James Herne
Postitusi: 91
Liitunud: 29 Sept 2006 20:19
Kontakt:

Re: Porsche Euroopast?

Postitus Postitas James Herne » 04 Apr 2013 09:13

Olenemata margist on autode seisukord Itaalias oluliselt madalam Euroopa keskmisest, Itaalias on Euroopa odavaimad kasutatud autod, aga seda seetõttu, et itaallasi autod ei huvita ja nad nende eest hoolt ei kanna. Kindlasti on erandeid, aga auto tuleb põhjalikult üle kontrollida. Hilisemal müümisel on märk küljes kui mainid, et toodud Itaaliast.

kakdela
Postitusi: 11
Liitunud: 21 Okt 2012 20:49

Re: Porsche Euroopast?

Postitus Postitas kakdela » 04 Apr 2013 21:32

James Herne kirjutas:Olenemata margist on autode seisukord Itaalias oluliselt madalam Euroopa keskmisest, Itaalias on Euroopa odavaimad kasutatud autod, aga seda seetõttu, et itaallasi autod ei huvita ja nad nende eest hoolt ei kanna. Kindlasti on erandeid, aga auto tuleb põhjalikult üle kontrollida. Hilisemal müümisel on märk küljes kui mainid, et toodud Itaaliast.

2 päeva osalesin siin rendiautoga Itaalia liikluses...hea et auto kriimudeta pääses :) Siin tõesti eriti ei hoolita autodest..

Vasta