SPLIT: Tuunida Porschet või mitte

Mitte nüüd päris ila aga kõik see, mis mujale ei sobi.
Kasutaja avatar
riza
Postitusi: 138
Liitunud: 12 Sept 2006 16:51
Asukoht: Gothenburg, Sweden
Kontakt:

Postitus Postitas riza » 13 Juul 2007 11:11

Mulle tundub, et eelnevad härrased räägivad üksteisest mööda natuke.
Kodanik Peebule meeldib ehitada ja tuunida, las teeb. Kodanik Higginsile meeldib sõita tehasekorras autoga, las sõidab. Rõõmsad tunduvad ju mõlemad olevat :)

Sellised vaidlused jõuavad pea alati ühte punkti, iga kord proovib kumbki näidata, et üks stiil on ikka palju parem kui teine. See, kes ehitab peab teisi könnideks ja see, kes autoga sõidab, arvab et teine pool on tavaline õli :)

Eks nii must-valge see maailm ei ole aga mina isiklikult olen elus jõudnud sinna punkti, kus oma auto ehitamine ei tundu enam otstarbekas.

Peebule soovin aga edu tehnika vallas, sest spetsialistide abi on meil kõigil aeg-ajalt tarvis!

Kasutaja avatar
Higgins
Postitusi: 85
Liitunud: 07 Nov 2006 11:09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Higgins » 13 Juul 2007 12:15

Heh, huvitav, kustotsast sina tead, kui hästi ma mutreid keerata oskan?
Selles lihtsalt asi ongi, et minu raison d'etre on asju teada, mitte lihtsalt kontoritöö. Ja seega tean ma nii kontoritööst kui mutrikeeramisest.

Aga jah, ega see diskusioon siin midagi paika ei pane. Mina olen rahul, et cock-o-meter minu möödumisel nulli jääb ja muu on juba igaühe enda asi.

Parimat
HH

Kasutaja avatar
Raceboy
Moderaator
Postitusi: 1402
Liitunud: 14 Sept 2005 12:29
Asukoht: Tartu/Tln
Kontakt:

Postitus Postitas Raceboy » 13 Juul 2007 13:41

Mina olen rahul, et cock-o-meter minu möödumisel nulli jääb ja muu on juba igaühe enda asi.
Hmm, kas pmst stock välimusega 924 nagu sul, kuid ülelaetuna, tõstab selle Clarksoni skaala põhja? Et nagu võrdsustad minu koos Porschega kiila peaga jõmmiga? Kui nii, siis on see küll natuke naljakas suhtumine.

Jah, minu tööt on ka asju teada, ja lisaks ka osata. Kontoritöö all pidasin silmas seda et töö toimub kontoris, aga on siiski täiesti iseseisvat mõtlemist vajav.

Pole mõtet teisi alavääristada, sest see just sinu suhtumisest välja kumab.
'83 924 2.6 16v Turbo 570 hj
'67 911 hot-rod 2.4S
'78 924 Carrera GT projekt
'84 928 S
'90 944 S2 Cabriolet
'91 944 S2 [müüdud]
'82 924S/931 "Gulf" 2.0 Turbo [müüdud]
'84 924 2.0 "Turbo" [müüdud]

Kasutaja avatar
Higgins
Postitusi: 85
Liitunud: 07 Nov 2006 11:09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Higgins » 13 Juul 2007 14:53

Nüüd on kuskil mingi arusaamatus toimunud. Ma mõtlesin, et ma tean selliseid asju sellepärast, et mul on tarvilik inimestest erinevaid asju teada.

Ja olgu veelkord rõhutatud: kogu minu jutt on olnud pelgalt abstraktne ja teoreetiline. Isiklike solvumiste eest ma kahjuks vastutada ei saa.

HH

Kasutaja avatar
s2si
Postitusi: 137
Liitunud: 04 Mai 2007 18:17

Postitus Postitas s2si » 13 Juul 2007 23:27

"mehed, sõitke ja ärge mölisege"
selline kuldaväärt tsitaat tuli meelde,
porsche omanikke pole eestis palju ja ei ole mõtet raksu minna nii tühise asja pärast :)
'83 Porsche 924

Vasta