M: mõningad varuosad 924 ljale.

Teemad, milles pakutav/soovitav objekt on omanikku vahetanud.
Suletud
Kasutaja avatar
jeff01
Administraator
Postitusi: 1213
Liitunud: 12 Sept 2005 21:26
Asukoht: Tartu

M: mõningad varuosad 924 ljale.

Postitus Postitas jeff01 » 20 Jaan 2006 08:44

Konkreetset müügiplaani pole olnudki, aga kuna rahaline seis kehv, siis mainin siiski ära, mis mul üle on:
Komplektne mootor, mis on kohvi (vajab saalesid rõngaid jne) sobiks ehk kellelegi, kes ei viitsi remondi ajal jala käia ja remondiks hoopis minu mootori ja nii kaua võtaks enda omast viimast :wink: Hetkel leiab talle vajadusel kaasa ka starteri ja geneka. Plokikaan, mõradega, vahetasin hirmust, et äkki lööb sealt surve veesärki aga polnudki nii (Nukk, klapid jne asjad kõik sees) Siis vedeleb veel 1 kinni tõmmanud neljane käigukast (Nagu teine käik oleks sisse jäänud, pole kindel et keegi neljasega sõidab enam aga ehk on kellelge sealt miskit tarvis. Plokk koos vända, kolbide ja kepsudega (Kogu alumine ots siis) Seisukord teadmata, olen temaga sõitnud ja edasi läks küll aga kahjuks ei töödanud õlisurve kell, et midagi kommenteerida. Õlituld vähemalt ei vilgutanud veel. Lisaks on veel 2 auto jagu silla osa, millest saab ehk mõne üksiku tüki, kuna plaanin ise kogu sest hunnikust miskit omale kokku ehitada. Kui soovi on, jääb üle ka 924lja antitiib. Lisan veel kui midagi meelde tuleb

Kasutaja avatar
jeff01
Administraator
Postitusi: 1213
Liitunud: 12 Sept 2005 21:26
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jeff01 » 29 Jaan 2006 21:17

Plõksisin mõned pildid jubinatest mis kokku leidsin.
Pilt
Arxi mootor ja hinnast rääkige temaga (Töökorras ja komplektne):
Pilt
Pilt
Pilt

Suletud