M: Porsche 944 ´85/1

Teemad, milles pakutav/soovitav objekt on omanikku vahetanud.
Suletud
Kasutaja avatar
jeff01
Administraator
Postitusi: 1213
Liitunud: 12 Sept 2005 21:26
Asukoht: Tartu

M: Porsche 944 ´85/1

Postitus Postitas jeff01 » 28 Jaan 2007 20:34

Pole müügiga kiiret ja ei viibi ise mitte Eestiski veel aga annan väikse vihje, et auto plaanis millalgi maha müüa....Ükskõik kas siis nii nagu ta on või siis kui olen planeeritud tööd lõpuni viinud...hind on lihtsalt erinev ja sellest räägime privaatselt.

Ilmselt teate kõik mis autoga tegu ja mis tehtu ja mis vaja teha aga nö meenutuseks katsun kirja panna, mis minu käes oldud 7000 nde kilomeetri jooksul tehtud

Piduriklotsid
mootoririhm + rullid
balanssiirvõllide rihm + rullid
balnanssiirvõllide simmerid
Väntvõlli simmer
õlifilter + õli (5w50)
spidomeetri tross
Armatuuri kellade pirnid
Istmed remonditud
Küünlad vahetatud
Jagaja kaan, rootor, juhtmed
uus Kallis ja kange tosool sai kah sisse
El aknad (originaal süsteem....mootorid, lülitid jne)
Ukepolstrid (1 veel pooleli :) )
Kõlarid vahetatud uute vastu
Makk vingem aga se nö lisa mille võin ka omale jätta
luugi amordid
Nahatatud tagaiste (ennem oli suitsuauguline samet)
Uus aku (eelmine oli nagu zili aku mõõtu)
aku kast veidi remonditud et vett enam salongi ei jookseks
Soenduse lüliti vahetatud
Uus heliisolatsioon (Põhjamati alune mäda likvideeritud) (Juhi poolel veel pooleli ja vajab suts keevitust aga selle teen ära)
EDIT: meenus veel et sisu poolelt vahetasin päiksesirmid ja nende kinnitused, keskkonsooli ja ukse aluse liistu
Peale sai pandud ka uus alarm ja kesklukk (2 pulti)
hetkel nagu ei meenu eriti rohkem aga mis teha vaja on meeles küll :D
Väljast on värvikahjustusi karpidel, stangel, põllel tagapaneelil ja vast veel kusagil. Tegelt ei karju aga kui omale jätaksin siis tahaksin ideaalilaadset ja värviksin üle karbilaienditega selline lugu, et mul on olemas karbilaiendid ja mõtlesin karbid vaid rooste eest kaitsta ja laiendid peale panna ja ära värvida. Tagastange on mul korras aga tegelt on olemas ka nö tuuning.....madalam stange mis kaalub vast 500g
Veljed võiks kah üle värvida :roll:
veermiku osast on vaja vahetada esimesed amordid (jääki 38%) (Taga on punased koni´d) ja 1 sisemine rooliots loksub natuke.... Tagumised kettad vahetas eelmine omanik, esimesed on ok Rattalaagrid on OK ...mul vist isegi 2 komplekti uusi olemas muidu....uus bensufilter on olemas

Ülevaatust veel aasta aega ja usun et käib kui kell.
Väga odavalt ei taha ära anda aga ilmselt jääb hind ikkagi allapoole kui neil 944ljadel mis auto 24ljas praegu müügil on nii et küsige julgelt...

Pilt

Alex
Postitusi: 4
Liitunud: 24 Veebr 2007 15:21

Postitus Postitas Alex » 24 Veebr 2007 15:29

Tere



Olen huvitatud küll, mida võid hinnaks pakkuda?

Juhul kui on vahetamis võimalus siis mul auto olemas :wink:

Kasutaja avatar
jeff01
Administraator
Postitusi: 1213
Liitunud: 12 Sept 2005 21:26
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jeff01 » 24 Veebr 2007 20:48

Müügiga jah selline lugu et kui lähiajal tulla, saab soodsamalt st sellisena nagu ta on aga kui lähiajal ära ei viida siis hind ilmselt tõuseb ja loobumissoov väheneb kuna plaan ta garaazi viia ja kevadeks teda veidi kohendada. Nii suurt müügisoovi siiski pole et hinda vägapalju nüüd alla hakkaksin laskma. ni et kel huvi siis võib helistada 56231442 ja tulla autot vaatama /rääkima

Alex
Postitusi: 4
Liitunud: 24 Veebr 2007 15:21

Postitus Postitas Alex » 25 Veebr 2007 13:18

Ilmselt olen ma tingimustega nõus, kuid ikkagi päris ostu tegemiseks on mul võimalus aprillis :D

Suletud