väljalaske ehitus.

Porschede mootori- ja veermikuprobleemid.
Vasta
Kasutaja avatar
eestimees
Postitusi: 56
Liitunud: 13 Sept 2005 20:52
Asukoht: põlvamaa

väljalaske ehitus.

Postitus Postitas eestimees » 27 Veebr 2006 20:03

keegi oskab oskab aidata väljalaskeosa tegemisel kollektorist summutini.
porsche see on elu

Kasutaja avatar
jeff01
Administraator
Postitusi: 1213
Liitunud: 12 Sept 2005 21:26
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jeff01 » 27 Veebr 2006 20:33

Mis sellega saavutada püüad, mehisemat häält või miskit muud :roll: Persega tuntavaid jõude juurde ei saa aga kõvem hääl tekitab tunde et nüüd poole võimsam kohe :D Arvan et vabalthingaval kahe-poole liitrisel on 2,5 tolline toru juba piisava varuga, kui miskit veel modida tahad. (Selles mõõdus terastoru on igaltpoolt saada ja veel kahe erineva seinapaksusega ehk et 1,5 ja 2mm, kui roostevaba toru vaja siis vähe keerulisem variant. Pütid vali ehk umbes samad mis originaalid (Pole küll 944lja väljalaset näinud aga soovitan taha umbes sarnane, mis originaal, et seal kus on reso sinna pane reso, siis vähemalt ei tohiks minek kehvemaks minna :wink: Viimase püti võid otseläbilaske valida aga siis pead arvestama sinivalgete tavalisest suurema huviga ja sooviga sind korduvülevaatusele saata) Samuti tüdined liiga kõvast häälest üsna kiiresti ära, kui vaja ka maanteeotsi teha ja mitte pilgukeerajaid meelitada.

Kasutaja avatar
eestimees
Postitusi: 56
Liitunud: 13 Sept 2005 20:52
Asukoht: põlvamaa

nja

Postitus Postitas eestimees » 28 Veebr 2006 19:58

ei mul ei ole plaanis mingit hullu myra saada.lihtsalt mul vana väljalaskesysteem suht nirus olukorra nagu ma vaatsin, ja mõtlesin mix mitte uus ja korralik teha. niikuinii ehitan juu seda masinat endajaox.
porsche see on elu

Vasta