Porsche 924 EFI?

Porschede mootori- ja veermikuprobleemid.
Kasutaja avatar
jeff01
Administraator
Postitusi: 1213
Liitunud: 12 Sept 2005 21:26
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jeff01 » 19 Aug 2006 21:14

niblisin täna neid pihustite aluseid jubinaid teha....tegin need siiski originaal plastidest (puurisin 12mm se puuriga läbi, siis lõikasin maha ülemise osa kuni väliskeermeni ja lasin hõõritsaga kerge koonuse sisse 13-14mm....nüüd nii et alumine ots peaks igal juhul pidama ja latti vastu suruda pole enam vaja (Vajutad vaid vastu ja keerad kinni) Uue lati tegin jällegi BMW 2,7 madalsurve mootori latist ...punktisin kõik tükid 2 punktiga kokku ja homme ülehomme katsun asja vasejootega bensukindlaks saada :) Probleem tuleb ilmselt tps anduriga, kuna lammutuses ei tea nad mis se on ja eraldi ei saa jne jne ja need 3 tk mis ma olen leidnud on swich tüüpi, mitte muutuva takistusega.

Kasutaja avatar
jeff01
Administraator
Postitusi: 1213
Liitunud: 12 Sept 2005 21:26
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jeff01 » 26 Aug 2006 20:23

Asi siis nii kaugel, et omal on juhe koos :S nimelt ei jõua ajuni signaal mootori pöörete kohta (tahhoka signaal süütepoolilt) kui nüüd mõtlema hakata, ehk on viga siiski tibatilluke ja juhe pistikus lahti :roll: aga jah muu jama sain täna peale....pihustid, latt (bmw latist vasega kokku joodetud) temp andur (oi kui lahe on teda vahetada seal tulemüüri vastas) õhu temp, tps (nissan 200sxi omast sain vajaliku signaali kätte ja kalibreerisin megatunes, mis ka õnnestus, kuigi on ette nähtud teisipidi pöörama) sitapoti toru veel ärritab rämedalt silma aga muud käepärast 3me tollist toru mul polnud. ehk juba homme saab korraks käimagi :roll: Kuna mu teine projekt viidi täna minema, siis porschet nagu müüa enam ei tahagi ja pidin kolmandale kosilasele ära ütlema :D
Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
jeff01
Administraator
Postitusi: 1213
Liitunud: 12 Sept 2005 21:26
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jeff01 » 27 Aug 2006 20:43

Niih, nüüdseks auto sõidab ;) viga seisnes lahtises juhtmes ;) (Juhtmestik mis kiiruga kokku keerasin sakib täiega, nii et kunagi teen selle kah uue) seni aga vaja segu paika saada, eks siis tean ka tagumiku düno järgi tulemusi pakkuda kas läks ka asja ette.
Edit: wideband lambda siis kah minu poole teel :) suht nõme mõelda vaid, et see jubin maksab rohkem kui mu progetav aju :?

Vasta