käigukastil mitu käiku sees

Porschede mootori- ja veermikuprobleemid.
Vasta
Kasutaja avatar
alman
Postitusi: 135
Liitunud: 26 Sept 2005 11:48
Asukoht: Tallinn

käigukastil mitu käiku sees

Postitus Postitas alman » 05 Okt 2006 13:06

uurin kas sama asja on juhtunud ka teistel ja mis võiks olla põhjuseks ja kuidas probleemi lahendada.

Nimelt siis juhtus eelmise 24'ga kui on juhtunud ka praeguse 44'ga, et sisse jääb kas tagurpidi või 5 käik või mõlemad korraga ja välja ei taha enam tulla. Probleemi saab küll lihtsalt lahendada keerates käigukasti peal oleva stopperi välja ja siis kruvikeerajaga käik välja (kuna mitu korda on juhtunud siis viimane kord võttis protseduur aega alla poole tunni :D ) kuid migi põhjus peaks ka olema.

Aitaks sünkronisaatorite vahetus?
Allkiri allkiri

Kasutaja avatar
laur4
Postitusi: 635
Liitunud: 14 Sept 2005 09:54
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas laur4 » 05 Okt 2006 13:39

Käigukast on ehitatud niimoodi, et mitu käiku korraga sisse minna ei saa ja sisse jääda ka ei saa. Ei tea, kas täpselt sama juhtum, kuid sarnase asjaga maadlesin ise mitu kuud. Lõpuks tuli välja, et olin kasti kokku pannes ühe tifti välja unustanud (pärast ülejäänud juppe silmitsedes ei osanud teda ka kuhugi panna alguses). Tänu sellele said mingitel tingimustel korraga mitme käigu kahvlid liikuma ja tekkis see käikude sissejäämine.
Sünkrode kulumisest selline asi tekkida ei tohiks minuarust.
Ja ajakulust. Kui mul vahepeal vaat, et ülepäeva seda juhtus, siis oli nr10 padrun ja kruvikeeraja kogu aeg salongis käepärast ja vea kõrvaldamine kestis tavaliselt loetud minutid :D.

Kasutaja avatar
jeff01
Administraator
Postitusi: 1213
Liitunud: 12 Sept 2005 21:26
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jeff01 » 05 Okt 2006 18:39

Mul oli 924ljal nii, et kui tagurpidi käiku sise lülitasin, siis vahepeal läks sisse mingi Parking käik :D st et tagarattad blokeerunud ja mootori tapab ära kui sidur vabastada, peale kangi ragistamist lasi pikapeale lahti. Hiljem jooksis midagi nii katki, et lihtsalt paarutades ei saanud enam käiku välja ja sisse ta jäigi, teine oli vist :roll: Kuna neljaste vastu pole nõudlust sai ta kuusakoskisse viidud

Vasta