Ukselingid

Porschede välimus/sisustus
Vasta
Kasutaja avatar
reimz
Postitusi: 121
Liitunud: 10 Jaan 2007 14:57
Asukoht: Tallinn

Ukselingid

Postitus Postitas reimz » 09 Jaan 2008 16:01

Ma vaatan, et viimasel ajal tekib mul palju lolle küsimusi Porschega seoses aga küsin ikkagi.


Probleemiks see, et nüüd külmaga kõrvalistuja ukselink jääb koguaeg kinni. Kui see avamis klõpsakas sisse vajutada siis ise ta enam välja ei tule. Ja see on suht häiriv.

Keegi varem kokku puutunud mingi taolise probleemiga?

Kas tasub kõik lahti kiskuda ja vaadata mis viga või oleks lihtsam kusagilt uus link otsida?
what would the world be like if everything had to be practical

Kasutaja avatar
laur4
Postitusi: 635
Liitunud: 14 Sept 2005 09:54
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas laur4 » 09 Jaan 2008 16:51

Arvan, et puhastamine ja külmakindla määrdega määrimine aitab. Ise olin kunagi hädas sisemiste linkidega. Nimelt oli trosside sees ilmselt veidi vett. Iga kord, kui suure külmaga sisemist linki tõmbasin jäi uks lahti. Ja katsu siis sõita, kui pead korraga näiteks mõlemat ust kinni hoidma lisaks roolikeeramisele ja käiguvahetusele :D. Tollal sain puhastamise ja õlitamisega korda.

Kasutaja avatar
margus
Postitusi: 239
Liitunud: 14 Juun 2007 12:28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas margus » 09 Jaan 2008 16:52

Külmaga tavaline asi. Uut kindlasti vaja pole, aga lahti kiskumine, puhastamine, õlitamine ja mingi külmakaitse lisamine paha küll ei tee.
997.1 4S, 958d
Ex: 944 S2, 957d
https://www.stuttcars.com/u/110/

Kasutaja avatar
joonas
Postitusi: 993
Liitunud: 15 Veebr 2006 19:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas joonas » 09 Jaan 2008 19:06

http://www.clarks-garage.com/shop-manual/body-12.htm

Peaks ka enda autol selle puhastamise ja õlitamise ette võtma.

Mis on Teie jaoks külmakindel määre?

Kasutaja avatar
reimz
Postitusi: 121
Liitunud: 10 Jaan 2007 14:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas reimz » 09 Jaan 2008 19:42

joonas kirjutas:http://www.clarks-garage.com/shop-manual/body-12.htm

Peaks ka enda autol selle puhastamise ja õlitamise ette võtma.

Mis on Teie jaoks külmakindel määre?

Suur tänu selle veebilehe eest.
Kui leian nüüd mõne sooja garaazi siis lammutan laiali ja proovin tööle saada.
what would the world be like if everything had to be practical

Kasutaja avatar
laur4
Postitusi: 635
Liitunud: 14 Sept 2005 09:54
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas laur4 » 09 Jaan 2008 19:50

Kunagi isegi vist proovisin linki kätte saada nii, nagu seal õpetuses, kuid ei õnnestunud. Võibolla ei osanud seda piisavalt õige nurga alla keerata. Värvi säästmise ja liigsete painutamiste vältimiseks olen seetõttu lingi mahavõtmiseks alati polstri eemaldanud ja siis seestpoolt need munakad lahti tõmmanud.

Kasutaja avatar
reimz
Postitusi: 121
Liitunud: 10 Jaan 2007 14:57
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas reimz » 09 Jaan 2008 20:09

laur4 kirjutas:Kunagi isegi vist proovisin linki kätte saada nii, nagu seal õpetuses, kuid ei õnnestunud. Võibolla ei osanud seda piisavalt õige nurga alla keerata. Värvi säästmise ja liigsete painutamiste vältimiseks olen seetõttu lingi mahavõtmiseks alati polstri eemaldanud ja siis seestpoolt need munakad lahti tõmmanud.
polster on kinni nende plastik jublakatega nagu enamus autodel? need katki ei lähe ja pärast ikka kinni hoiavad?
what would the world be like if everything had to be practical

Kasutaja avatar
laur4
Postitusi: 635
Liitunud: 14 Sept 2005 09:54
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas laur4 » 09 Jaan 2008 21:00

Katki ei lähe. Mina olen noa polstri ja ukse vahele lükanud ja siis iga tüübli eraldi lahti tõmmanud. Muidu võivad need polstripapi seest välja tulla ja siis ei pane neid enam millegagi sisse tagasi.

Kasutaja avatar
Allan
Postitusi: 285
Liitunud: 07 Sept 2006 13:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Allan » 09 Jaan 2008 21:34

Põhimõtteliselt on süsteem sama, mis 924jal. Ja mina suutsin mõlemad ukselingid ära lõhkuda st. just need plastik munakad (ukse lingi luku küljes), mille külge kinnitub ukse linki ja lukku ühendav varras. Väike soovitus minu poolt. Võta kindlasti seest poolt ukse polstrid maha! Ja enne kui linki väljast ära tirima hakkad veendu, et oled linki ja lukku ühendava varda (ukse sees) munaka küljest korralikult eemaldanud. Need plastik munakad murduvad kergesti, kuid asemele seda plastik jublakat on väga keeruline leida. :wink:
Staatus: Porschetu
http://www.flickr.com/photos/allantahtla/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vasta