944 esispoiler parandamine

Porschede välimus/sisustus
Vasta
Kasutaja avatar
alman
Postitusi: 135
Liitunud: 26 Sept 2005 11:48
Asukoht: Tallinn

944 esispoiler parandamine

Postitus Postitas alman » 15 Aug 2006 12:50

Kas keegi on seda teinud/teha lasknud, kus ja mis hinnaga ning kuidas on jäänud tulemus. Juuresoleval pildil on punaste ringidega tähistatud kohad, mis parandust tahaksid.Pilt
Allkiri allkiri

Laisu
Postitusi: 101
Liitunud: 05 Juul 2006 22:34
Asukoht: Tallinn/Saue

Postitus Postitas Laisu » 15 Aug 2006 20:40

mul on nii tehtud, et need plastik jupid on ära lõigatud ning asemele on pandud piiikad peeniksed poldid, vist on 6-sed. ma suht rahul selle variandiga, sest välja näeb ta suht norm.

Kasutaja avatar
alman
Postitusi: 135
Liitunud: 26 Sept 2005 11:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas alman » 28 Aug 2006 11:15

Nii, sain parandatud. Läks 250.- ilma viimistluseta. Huvi korral võin jagada telefoninumbrit kus tehakse.
Allkiri allkiri

hellraiser
Postitusi: 818
Liitunud: 19 Sept 2005 16:48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hellraiser » 28 Aug 2006 11:50

alman kirjutas:Nii, sain parandatud. Läks 250.- ilma viimistluseta. Huvi korral võin jagada telefoninumbrit kus tehakse.
Pane pilti ka, kuidas lõpptulemus välja näeb.
https://www.stuttcars.com/margus/
’08 Cayenne
Ex: ’83 944, ’86 951, ’01 911 Turbo

Kasutaja avatar
alman
Postitusi: 135
Liitunud: 26 Sept 2005 11:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas alman » 28 Aug 2006 14:28

Pane pilti ka, kuidas lõpptulemus välja näeb.
:) Kuna kirjutasin et ilma viimistluseta siis näeb välja nagu oleks keegi pannud katki olnud osad epoga ja klaasriidega kokku. Pilti mõtlesin teha siis kui on juba midagi ilusat pildistada. Muidu aga töö korralik, jäi tugev.
Allkiri allkiri

Kasutaja avatar
laur4
Postitusi: 635
Liitunud: 14 Sept 2005 09:54
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas laur4 » 28 Aug 2006 23:38

alman kirjutas:
Pane pilti ka, kuidas lõpptulemus välja näeb.
:) Kuna kirjutasin et ilma viimistluseta siis näeb välja nagu oleks keegi pannud katki olnud osad epoga ja klaasriidega kokku. Pilti mõtlesin teha siis kui on juba midagi ilusat pildistada. Muidu aga töö korralik, jäi tugev.
Ei taha küll tuju rikkuda, kuid mul tehti ca aasta aega tagasi samade meetoditega põll 'korda' (klaasriie jne) ning praeguseks on olukord suht sama, mis enne. Kuna materjaliks on pehme plastik, siis need klaasriide-epo tükid tulid sealt esimesel võimalusel lahti.
Ainus võimalus see põll korda saada on proovida teda kokku sulatada (ei pidavat eriti kergelt õnnestuma) ja seejärel kuumusega õigesse kujusse jälle ajada.

Kasutaja avatar
alman
Postitusi: 135
Liitunud: 26 Sept 2005 11:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas alman » 30 Aug 2006 12:42

Ei taha küll tuju rikkuda, kuid mul tehti ca aasta aega tagasi samade meetoditega põll 'korda' (klaasriie jne) ning praeguseks on olukord suht sama, mis enne. Kuna materjaliks on pehme plastik, siis need klaasriide-epo tükid tulid sealt esimesel võimalusel lahti.
Ainus võimalus see põll korda saada on proovida teda kokku sulatada (ei pidavat eriti kergelt õnnestuma) ja seejärel kuumusega õigesse kujusse jälle ajada.
Tuju rikkumisest - elu jooksul on niipalju igasuguste autode, eluasemete jms sedavõrd palju juba nikerdatud, tagasilööke saadud jne et enda närvide huvides ei lase sellistel asjadel enam ammu tuju rikkuda.

Sulatamisest parandajatega rääkisime, kuid kuna katki olnud kinnitused on deformeerunud ja aegade jooksul uue kuju võtnud, oleks tulemus vast veel nukram tulnud. Seega oli alternatiive lisaks katkise põllega sõitmisele 2 - osta uus või teha mitte kõige kauem pidav parandus. Valisin viimase.

Lisaks kuumusega õigesse kujusse ajamise kohta - minu autol nimelt punnitab parem pool põllel samamoodi välja kui sinu autol - parandustöökoda oli seda kohe korralikult kuumutanud, misjärel oli ka see osa kenasti sirgeks läinud. Järgmisel hommikul oli aga ta jälle võtnud sama kuju mis ennegi - schade :(
Allkiri allkiri

Kasutaja avatar
laur4
Postitusi: 635
Liitunud: 14 Sept 2005 09:54
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas laur4 » 31 Aug 2006 10:06

alman kirjutas:Lisaks kuumusega õigesse kujusse ajamise kohta - minu autol nimelt punnitab parem pool põllel samamoodi välja kui sinu autol - parandustöökoda oli seda kohe korralikult kuumutanud, misjärel oli ka see osa kenasti sirgeks läinud. Järgmisel hommikul oli aga ta jälle võtnud sama kuju mis ennegi - schade :(
Kuumusega muutus kuju väga kiiresti ja hästi. Niipalju, kui ise proovides aru sain.
Aga selle põlle punnitamise põhjus ei ole vist üldse põllega seotud. Nimelt autopoolne alumine kinnitus on minu autol natuke liiga üleval ja seetõttu ka see punnitamine. Kui käega seda kinnitust allapoole tõmmata, siis muutub asi ka sirgemaks.

Kasutaja avatar
alman
Postitusi: 135
Liitunud: 26 Sept 2005 11:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas alman » 31 Aug 2006 10:39

OK. Enda autol oli ka see kinnitus veidi kõver ja pärast selle korda tegemist ning loodetavasti ka kuumutamisest tingituna on tulemus nüüd parem kui enne. Päris sirge aga siiski veel mitte.
Allkiri allkiri

atlantic
Postitusi: 131
Liitunud: 05 Nov 2005 20:16
Asukoht: ida-virumaa

Postitus Postitas atlantic » 16 Sept 2006 01:01

Pehmemat sorti plastikut parandatakse jootmiskolbi ja ehitusfööni abil.
Pragude kohale asetatakse peenike mettall võrk ning sulatatakse !
Isiklikult mitmel autol parandanud ja siiani ei mingit pretensiooni, kaks talve on juba möödas ja asi ei lagune !
924S

Vasta