Kivitäkete kõrvaldamine

Porschede välimus/sisustus
Vasta
Kasutaja avatar
joonas
Postitusi: 993
Liitunud: 15 Veebr 2006 19:20
Asukoht: Tallinn

Kivitäkete kõrvaldamine

Postitus Postitas joonas » 26 Mai 2007 14:27

Kapoti peal on paar täket ja sama lugu on ka ustega.

Üks variant oleks auto üle värvida, kuid see jääb finantside puudumisel ära. Kas keegi on teinud oma autol väikseid värviparandusi n.ö. koduste vahenditega?

Kasutaja avatar
riza
Postitusi: 138
Liitunud: 12 Sept 2006 16:51
Asukoht: Gothenburg, Sweden
Kontakt:

Postitus Postitas riza » 26 Mai 2007 15:26

Autojuppide poodides peaks leidma neid väikseid värviparanduspotikesi. Pisikese pintsliga saab just need täkked ära peita.

Viimati kuulsin, et Beni Autokaupades oli Pärnu mnt ääres.

Kasutaja avatar
joonas
Postitusi: 993
Liitunud: 15 Veebr 2006 19:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas joonas » 26 Mai 2007 15:34

Keegi, kes on värvimise tehnikaga kursis, siis kuidas peaks pinda ette valmistama. Täkke pind on suhteliselt väike.
Viimati muutis joonas, 26 Mai 2007 16:20, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
jeff01
Administraator
Postitusi: 1213
Liitunud: 12 Sept 2005 21:26
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jeff01 » 26 Mai 2007 16:02

kui tegu pole roostes kohaga (mida tsingitud auto puhul eeldan) siis soovitan koha eelnevalt puhastada näiteks lakibensiiniga (ise olen kasutanud ka nitrolahustit aga olen kuulnud et se pole värvile hea) ise tegin värviparandusi 924ljal sprayga mille lasin auto tooni järgi segada ja purki suruda, selliste asjade korral peab pind olema aga korralikult matistatud ja piiritletud et kuhuni värvid. igasuguste peitepulgakestega ei ole mõtet aga ala laiemalt kahjustada (matistades) tegevust võiks korrata mitu korda ja kanda seda vaid deffektsesse kohta, piirates ala näiteks paberteibiga....kahjuks pole kursis kui suures osas ta poleeritav on aga usun et se on isegi võimalik vastava pastaga....vahatatav aga kindlasti. Peitepulkade kohta kuulnud vaid seda, et maha pestav umbes viie-10ne pesuga... väikseid vigu (Kriimud jne) olen parandandu ka autovärviga (Tikuga peale kandes) seda müüakse vist aga miinimaalselt 133g

Vasta