Vesi tagatuledes

Elekter ja muud sõlmed, mis eelnevate teemade alla ei sobi.
Vasta
Kasutaja avatar
joonas
Postitusi: 993
Liitunud: 15 Veebr 2006 19:20
Asukoht: Tallinn

Vesi tagatuledes

Postitus Postitas joonas » 02 Apr 2007 09:35

Minu autol on tagatuledes natukene vett. Põhiliselt paistab vesi minevat tagurdustule sektsiooni.
Kas kellelgi on olnud sama probleem ja milline oli lahendus?

hellraiser
Postitusi: 818
Liitunud: 19 Sept 2005 16:48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hellraiser » 02 Apr 2007 09:52

Mul endal oli sama probleem vana autoga, aga kuna vesi jõudis ainult sellise tule sisse, kus pirni polnud, siis ma väga ei tegelenud sellega.
Lahenduseks pakuti aga väikese augu puurimist tule alla äärde.
https://www.stuttcars.com/margus/
’08 Cayenne
Ex: ’83 944, ’86 951, ’01 911 Turbo

Kasutaja avatar
joonas
Postitusi: 993
Liitunud: 15 Veebr 2006 19:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas joonas » 02 Apr 2007 10:06

Mind huvitaks just see, kuidas see vesi sinna tule sisse saab. Kas need erinevat värvi klaasid on eraldi tükid? Eelmine omanik on vähemalt ühe tule pannud silikooniga tule avasse kinni, seega ei saa tuld sealt kätte, kuid ega ka vesi ei saa sealt kaudu sisse.

Kasutaja avatar
Marko_N
Postitusi: 72
Liitunud: 17 Juun 2006 17:25

Postitus Postitas Marko_N » 02 Apr 2007 10:57

Endal oli see tihend, mis on tule ja kere vahel, väsind. Sai ka silikooniga mätsidud ja peale seda on asjad kuivad.

Kasutaja avatar
jeff01
Administraator
Postitusi: 1213
Liitunud: 12 Sept 2005 21:26
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jeff01 » 02 Apr 2007 21:11

jah, eraldi värvi klaasid on eraldi tükid ja ükshaval vahetatavad. minu autol sai vesi tagatuledesse hoopis autost seest....nimelt tilkus vihmaga tagaluugi lukustussüsteemist vesi sinna kuidagi.

Kasutaja avatar
Higgins
Postitusi: 85
Liitunud: 07 Nov 2006 11:09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Higgins » 03 Apr 2007 10:44

Selle tagaluugi lukustussüsteemi alt läheb plastvoolik, mis sisseimbunud vee ära juhib, koopasse. Ja nii mõlemal pool. Pahatihti kipub see voolik lahti tulema, nii et vesi jookseb kolinal kuhu iganes. Võib nende voolikute ühendused vaipade all üle vaadata.

Vabandan kui praegu mingi truismiga maha sain, mida igaüks niigi teab.

HH

hellraiser
Postitusi: 818
Liitunud: 19 Sept 2005 16:48
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hellraiser » 03 Apr 2007 11:04

Higgins kirjutas:Pahatihti kipub see voolik lahti tulema, nii et vesi jookseb kolinal kuhu iganes. Võib nende voolikute ühendused vaipade all üle vaadata.
Kusjuures alati ei pruugi ta isegi lahti tulla, vaid on lihtsalt umbes ning siis tundub, et kõik oleks nagu korras, aga tegelikult voolasb vesi vaikselt pagassi.
https://www.stuttcars.com/margus/
’08 Cayenne
Ex: ’83 944, ’86 951, ’01 911 Turbo

Kasutaja avatar
Allan
Postitusi: 285
Liitunud: 07 Sept 2006 13:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Allan » 03 Apr 2007 11:45

hellraiser kirjutas:
Higgins kirjutas:Pahatihti kipub see voolik lahti tulema, nii et vesi jookseb kolinal kuhu iganes. Võib nende voolikute ühendused vaipade all üle vaadata.
Kusjuures alati ei pruugi ta isegi lahti tulla, vaid on lihtsalt umbes ning siis tundub, et kõik oleks nagu korras, aga tegelikult voolasb vesi vaikselt pagassi.
Ka minul olid need tuledega ühendamata, kui lõpuks asjale pihta sain puhusin survega torud läbi ja see oli ikka väga julmalt umbes - arvan, et süüdi on selles nende asetus tagarataste suhtes, kust väga palju pori võib lennata :roll:
Staatus: Porschetu
http://www.flickr.com/photos/allantahtla/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
joonas
Postitusi: 993
Liitunud: 15 Veebr 2006 19:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas joonas » 03 Apr 2007 13:23

Higgins kirjutas:Selle tagaluugi lukustussüsteemi alt läheb plastvoolik, mis sisseimbunud vee ära juhib, koopasse. Ja nii mõlemal pool. Pahatihti kipub see voolik lahti tulema, nii et vesi jookseb kolinal kuhu iganes. Võib nende voolikute ühendused vaipade all üle vaadata.

Vabandan kui praegu mingi truismiga maha sain, mida igaüks niigi teab.

HH
Need voolikud olid mul küljes. Eks puhun nad ka läbi, et veenduda, et vee ära jooksmiseks pole takistust.

Kasutaja avatar
joonas
Postitusi: 993
Liitunud: 15 Veebr 2006 19:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas joonas » 03 Apr 2007 13:24

jeff01 kirjutas:jah, eraldi värvi klaasid on eraldi tükid ja ükshaval vahetatavad. minu autol sai vesi tagatuledesse hoopis autost seest....nimelt tilkus vihmaga tagaluugi lukustussüsteemist vesi sinna kuidagi.
Kuidas need värvilised klaasid on kinnitatud tagumise musta plastiku külge ehk kuidas neid saab vahetada?

Kasutaja avatar
dexter
Postitusi: 207
Liitunud: 06 Juul 2006 18:41
Asukoht: tartu

Postitus Postitas dexter » 03 Apr 2007 19:01

mul oli kah autol tagumised tuled silikoniga kere külge liimitud, kuramus andis neid sealt ikka kätte saada, kuksilt ligi kah ei pääse, aga vähemalt vett sisse ei ajanud, järelikult lähevad nad mul ka samatmoodi tagasi.
seda aga küll ei täheldanud et tagatulede klaaside vahelt võiks midagi läbi tulla, kas tõesti on need klaasid vahetatavad?
66--->hea aasta, aga aeglane...veel ;)

Kasutaja avatar
jeff01
Administraator
Postitusi: 1213
Liitunud: 12 Sept 2005 21:26
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jeff01 » 03 Apr 2007 20:31

joonas kirjutas:
jeff01 kirjutas:jah, eraldi värvi klaasid on eraldi tükid ja ükshaval vahetatavad. minu autol sai vesi tagatuledesse hoopis autost seest....nimelt tilkus vihmaga tagaluugi lukustussüsteemist vesi sinna kuidagi.
Kuidas need värvilised klaasid on kinnitatud tagumise musta plastiku külge ehk kuidas neid saab vahetada?
Pole neid eemaldanud aga mul vedelevad ühed katkised tuled, võin proovida millalgi.....1 klaas oli küljest ära ja niipalju kui mina aru sain siis mingit nö kiirkinnitust ei ole ja asi on sinna liimitud külge....

Vasta