Tavaline sisselogimine?

Administratsiooni ja lugejate vahelised vestlused.
Vasta
Pets
Postitusi: 537
Liitunud: 19 Sept 2005 10:00
Asukoht: Tallinn

Tavaline sisselogimine?

Postitus Postitas Pets » 24 Jaan 2006 10:24

Tekkis küsimus. Ei kasuta automaatset sisselogimist vaid login iga kord sisse, aga - nagu saan sisse ja nagu ei saa ka.
Kui logisin sisse "foorumi" paneeli alt- siis tekkis foorumisse registreeritud kasutaja Pets, üleval Porsche-foorumi all aga jäi kiri alles [logi sisse] Vaatan alt- üks registreeritud kasutaja, ehk Pets ja üks külaline, vist ka mina?
Vabas teemas kirjutada sain- aga kuna see on ka registreerimata külalistele avatud, siis kõik toimis.
Proovisin ka teist korda- nüüd tekkis ka üles [logi välja...]
Aga lugemata sõnumi punaseid märke uute teemade juures enam polnud.
Olin sisselogitud ja ei olnud ka.
Sellist registreerumist/mitteregistreerumist olen ka varem mitu korda märganud. On ka keegi teine midagi sellist täheldanud?
Või peaks sisse logima ainult esilehelt?

Kasutaja avatar
jeff01
Administraator
Postitusi: 1213
Liitunud: 12 Sept 2005 21:26
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jeff01 » 24 Jaan 2006 15:07

Njh vahepeal mul omalgi selline asi olnud aga mitte ainult porsche foorumi, vaid ka teistega :? Kahjuks ei suuda viga leida. Mõnipäev tagasi proovisin inxi arvutis enda nimega sisse logida ja ei õnnestunud enne kui akna sulgesin ja esilehelt sisse logisin. Hetkel olen töö arvuti taga ja probleemi sisse logimisega polnud. Oleks kena, kui ka teised kirjutaksid, kellel probleem olnud või siis sellega mingeid jamasid pole.

Kasutaja avatar
and24
Postitusi: 216
Liitunud: 15 Sept 2005 18:05
Asukoht: viljandi

Postitus Postitas and24 » 24 Jaan 2006 15:27

endalgi selliseid probleeme olnud ja kahjuks pole se koht ainuke olnud mujalgi sellised probleemid olnud sisse logimisel,aga praegust minul toimib küll väga hästi mingeid jamasid ei ole õnneks :roll:

Kasutaja avatar
rosco
Postitusi: 328
Liitunud: 16 Okt 2005 15:38
Asukoht: Tallinn, Männiku

Postitus Postitas rosco » 24 Jaan 2006 19:20

Tagavedu.ee siis veel pidin alati eraldi sisse logime,automaatne ei töödanud.
Nüüd ueel domeenil esimene päev oli jama logimisega,viimasel ajal tundub korras olevat.
Sama jama mul ait ühes teises foorumis juhtunud veel,oli kah porche suunitlusega :lol:

Kasutaja avatar
arx
Postitusi: 226
Liitunud: 25 Sept 2005 20:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas arx » 24 Jaan 2006 20:40

See rohkem op süsteemi taga kinni, mõnel puhul ka brauserist olenev, nagu olen täheldanud. Ehk siis hr Bill Gatesi suvast olenev. :evil:
Töö juures Win2000 enam vähem ikka toimetab aga kodus selle X-Pee taga pusides lõpeb pea alati kannatus otsa.
Firmas meil muuseas patsiga poisid keelduvad teendamst töötajaid kes XP endale peale on pannud ja keeravd kõik kraanid kinni kuna meeleltult risustab servereid.

Vasta