O: Kas osta see Porsche?

Mitte nüüd päris ila aga kõik see, mis mujale ei sobi.
Vasta
Kasutaja avatar
getz
Postitusi: 4
Liitunud: 18 Juul 2011 23:45
Asukoht: Muhu/Kuressaare

O: Kas osta see Porsche?

Postitus Postitas getz » 19 Juul 2011 22:32

Tere! Oleks siis soov soetada omale Porsche 924, et kas selline tasuks ennast ära?----> http://www.auto24.ee/used/720569" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
joonas
Postitusi: 993
Liitunud: 15 Veebr 2006 19:20
Asukoht: Tallinn

Re: O: Kas osta see Porsche?

Postitus Postitas joonas » 20 Juul 2011 00:54

Täpsusta palun milliseks otstarbeks sa seda autot osta soovid. Mis on sinu ootused jne.

Ma ei usu, et üksi auto tasuks ära ehk ei oleks kasutajale kulu :)

Mina ei ole 924 asjadega väga kursis, kuid nendelt piltidelt tundub ok arvestades auto vanust. Siin foorumis on 924 teadmistega inimesi küll, loodetavasti nemad kommenteerivad ka.

Kasutaja avatar
s2si
Postitusi: 137
Liitunud: 04 Mai 2007 18:17

Re: O: Kas osta see Porsche?

Postitus Postitas s2si » 20 Juul 2011 09:44

Kui kere on korralik ja mootor töötab nagu peab, siis ma ei näe põhjust, miks mitte seda osta. Otsinguga leiab mõned 924 ostuabi teemad ka
'83 Porsche 924

Kasutaja avatar
getz
Postitusi: 4
Liitunud: 18 Juul 2011 23:45
Asukoht: Muhu/Kuressaare

Re: O: Kas osta see Porsche?

Postitus Postitas getz » 20 Juul 2011 16:41

Plaan oleks lihtsalt sõiduks auto osta, ei tahaks eriti mingit jääralli ega sellist teha. Aga küsiks siis ära ka mõne küsimuse, ise alles mitte kõige parem autoasjatundja(ja mitte ka kõige võhikum), et kui ma seda vaatama lähen kohapeale, mis tasuks kindlasti küsida, uurida jne. Elan Saaremaal, täpsemalt Muhus, ja mõni on rääkinud et siin pole selliseid autosi, ja kui midagi peaks puruks minema, et siis pole juppe kuskilt saada, ja kui on siis need väga kallid:( Et kas mingite muude autode pealt ei saa varuosi? Ja palju selle auto peale umbes kulub kuus, kui normaalselt sõita? :D

Kasutaja avatar
getz
Postitusi: 4
Liitunud: 18 Juul 2011 23:45
Asukoht: Muhu/Kuressaare

Re: O: Kas osta see Porsche?

Postitus Postitas getz » 20 Juul 2011 16:43

Kõik on teretulnud, aga oleks hea kui mõni 924 omanik samuti räägiks, et palju ta ise oma autosse raha matab umbes :D

Kasutaja avatar
laur4
Postitusi: 635
Liitunud: 14 Sept 2005 09:54
Asukoht: Tallinn

Re: O: Kas osta see Porsche?

Postitus Postitas laur4 » 21 Juul 2011 09:14

Reaalses elus pole ma antud autot näinud, kuid piltide pealt jäi üht-teist silma, mille kohta peaks ostmisel kindlasti lähemalt uurima. Tundub, et auto on üleni üle värvitud. Mis kvaliteediga see tehtud on ja miks? Lisaks paistis ühe pildi pealt ise paigaldatud katuseluuk. Salongi põhjamatt on ka mingi isearetatud Mistra vms. Istmed on ka mingi imeliku riidega taastatud.

Kui need asjad välja jätta, siis selle hinna eest peaks autot olema küll, kui tehnika korras ja kerel mingit suuremat viga ei ole. Ostmisel tasub uurida veel sissepritse töötamist. Need vanad K-Jetronicud on tihtipeale otsakorral ja nende probleemidest võid korraliku pikaajalise peavalu saada :).

Tavalised kuluosad on 924-l normaalsete hindadega ja neid peaks ka saarte pealt poodidest saama. Kui ka kohapeal ei ole, siis tellida saab ikka. Kui avarii teed, siis läheb kalliks, sest keredetaile päris igalt poolt võtta ei ole ning need on keskmisest kallimad.

Kasutaja avatar
joonas
Postitusi: 993
Liitunud: 15 Veebr 2006 19:20
Asukoht: Tallinn

Re: O: Kas osta see Porsche?

Postitus Postitas joonas » 21 Juul 2011 11:41

getz kirjutas:Et kas mingite muude autode pealt ei saa varuosi? Ja palju selle auto peale umbes kulub kuus, kui normaalselt sõita? :D
924 on palju VW osi. Mina ise ei oska öelda, mis on kõige kallimad jupid 924 puhul. Varuosade hinda võid vaadata näiteks siit http://www.autohausaz.com/

Kui auto on heas tehnilises korras, siis kulub raha ainult bensiinile. Üldiselt kulub ära kõik raha, mis autosse paned. Samas on 924 tõenäoliselt kõige odavam vana Porsche hooldada.

Vasta