M/V:944

Siiski vaid Porsche nime kandvad sõidukid
Vasta
Kasutaja avatar
rosco
Postitusi: 328
Liitunud: 16 Okt 2005 15:38
Asukoht: Tallinn, Männiku

M/V:944

Postitus Postitas rosco » 04 Juul 2009 14:40

Tegemist siis 1983 aasta 944 jaga. Mootoriks on 2.5 120kw, mis mõõdetud aegade järgi veab nii nagu peab. Mugavuseks vb lugeda elektriaknaid ja peegleid.

Vigadeks on: avarii taga paremas nurgas. Mersu jeep tuli tagant sisse,kuna sel hetkel olin töötu,siis sai kindlustus rahad hoopis välja võetud. Tänu tsingitud kerele on ainult pindmine õrn rooste metallil seal. Üldse kere tugev,põhi karbid tip top,suurt roostet ei ole kuskil. Ideaalis oleks üldse uus värvkate. Plekitöödel saan anda vb ühe kontakti,kus haltuuras proffesionaalne pleku asja sirgu tõmbaks. Maksimaalselt 3-5h tööd.

Ka esimene parem nurk on vigastatud veits. Kits tuli ette. Hetkel klapid ülevale keeratud manuaalselt. Vaja parema tule plastikorpuse osasid,siis peaks klapid tööle saama uuesti. Need tuleksid kaasa.
Üks tüütu viga ka rooliloks. Viga peitub kulunud roolikardaanis. Iseenesest uus kardaanirist 120 midagi eeku. Ooteaeg 4 nädalat,sest tuleb tehasest tellida.
+spido tross puudu. Korra juba vahetasin seda,aga siis sain ala 13 km sõita ja uuesti puruks. Siis panin kasutatud trossi,mis oli täiesti ok eelmisel autol aga sellel andis otsad. Vb panin kuskilt nurga alla asja liigselt,mis kaasa aitas purunemisele.

Kuna juuni seisuga saab ÜV läbi siis oli plaan hakata juulist asja tegema. Ülevärv ja tehnika. Auto seisma jäämist kiirendas difri või pooltelje viga. Suht rahulikult hakates väravast sisse ajama,käis väike plaks ja ei liigu ühegi käiguga. Kergemal juhul andis ainult veovõll otsad,raskemal differ.

Kui keegi ei taha millegi huvitava vastu vahetada,ehitan ise edasi. No problem. Aga kuna rutiin väga ei meeldi,siis why not vahetada huvi korral.
Vahetus hind ala 20-30 k vahel. Eelistatud oleks näiteks korralik astra cabrio,või mõni muu katuseta auto. Vb mõnel oma projekt ära tüüdanud ja tahaks mõnda muud hobiautot. Vb pakkuda ka mingit usa rauda.

Pakkuda vb kõike,lihtsalt,kui vastust ei saa,siis puudub huvi.

Auto asub Tallinnas,pääskülas antud hetkel.

Kuna telefoniga lobiseda ei viitsi väga,siis huvi korral PS,või mail taavilans(at)hotmail.com , vb ka msn teel.


Edit2: Nüüd ka pildid: http://fotoalbum.ee/photos/Mooz21/sets/475229" onclick="window.open(this.href);return false; Teisel lehel hetke olukord.

EDit3: Lisasin ka müügi variandi. Finantsiliselt ei kannataks vist projektikat ehitada praegu,vaja kodu soetada näiteks.

Müügi hind oleks 25-30 tuhat. Oleneb rääkimisest. Vb ka selline variant,et mingi auto ja raha peale.

Vasta